Apie mus

Vilniaus paukstynasPakerų Ūkis savo veiklą pradėjo 2005 m. Pirmaisiais metais ūkio apimtis buvo nedidelė, tačiau laikui bėgant įgytos žinios, patirtis, klientų pasitikėjimas suteikė galimybę plėstis.
Visus mėsinius broilerius ( Kobb – 500 ir Ross – 308) vežame iš UAB „Rumšiškių paukštynas“ . Pas mus broilerius galima įsigyti vienadienius ir paaugintus. Vienu metu ūkyje auga iki 15000 mėsinių broilerių. Taip pat prekiaujame ančiukais, žąsiukais, bei įvairių veislių, amžiaus vištaitėmis ir vištomis. Visi ūkyje auginami paukščiai lesinami aukštos kokybės UAB Joniškio grūdai kombinuotais pašarais. Daug dėmesio skiriame naujovėms, naujai technikai ir technologijoms. Patalpose yra įrengtos modernios girdyklos, vitaminų dozatoriai, kokybiški ventiliatoriai. Mėsinių viščiukų auginimo patalpų temperatūrą reguliuojama radiatoriais, kaloriferiais ir šildomomis grindimis.
Visą ūkio produkciją prekiaujame visoje žemaitijoje taip pat Radviliskio, Pasvalio, Panevėžio ir Kėdainių rajonuose. Turime nuolatinių klientų ne tik iš visos Lietuvos, bet ir iš kaimyninės Latvijos, kurie mumis pasitiki jau 10 metų.
Mūsų sėkmės pagrindas – darnus šeimyninis kolektyvas!

Straipsniai apie mus:

http://www.skrastas.lt/